Gran Turismo Sport’un Beta’sında 1 milyondan fazla oyuncu var!

GRAN Turismo Sport, dünya çapında PlayStation şubelerinden bir sürü yeni video alırken, beta kullanıcıları bir milyon oyuncuyu geçti. Gran Turismo Sport , PlayStation 4’te yakında piyasaya sürülecek.

Öncelikle Sony birkaç fragman yayınladı. Sony Avustralya, Gran Turismo Sport Academy 2015 kazanan Matt Simmons’un rol aldığı bir fragmanı yayınladı.

PlayStation’ın yerel şubesi tarafından yayınlanan pek çok reklamla birlikte Japonya’dan videolar geliyor videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Son olarak, Üreticiden Kazunori Yamauchi’nin kendisinin daha önce girmiş olduğu sunucu sorunlarıyla ilgili bir şeyler aldık ve  millet sunucularını yeniden yapılandırılmalarını istiyor.

Yamauchi-san, şimdi sunucuların istikrara kavuştuğundan ve ekibinin bir milyondan fazla oyuncu tarafından şaşkına döndüğünden bahsediyor. Gran Turismo Sport, 17 Ekim‘de Kuzey Amerika’da ve 18 Ekim‘de Avrupa’da serbest bırakılacak. Demo şu anda indirilebilir ve PlayStation Store‘da herkese açık olacak.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Tactic Force
Tactic Force Kapalı beta testi başvuru süreci başladı
%d blogcu bunu beğendi: