Sony Interactive Entertainment, PS4 için rekabet gücüne sahip yarış oyunu olan Gran Turismo Sport için bir televizyon reklamı yayınlandı.

Sony Interactive Entertainment, yakında çıkacak olan yarış oyunu olan Gran Turismo Sport için yeni bir marka televizyon reklamı yayınladı. Bu, eski bir Gran Turismo oyunlarının ön camlarındaki görüntülerini gösteren, bir grup araba yarış otomobilini sergilediği için oldukça tuhaf bir reklam oldu açıkçası.

Yılların efsanesi, kimilerimizin okuldan kaçma sebebi, yılların eskitemediği oyun Counter Strike’ın en efsanevi haritası Dust 2 yeni görünümüne kavuşuyor. Özleyeceğiz seni eski Dust 2 haritası!

İLGİLİ YAZI

Bu arada, birkaç ses, “Başka bir oyuna ihtiyacımız yok, spor oyununa htiyacımız var” ile biten yeni nesil Gran Turismo olarak oyunu kutluyoruz. Gerçekten reklam bizi çok şaşırttı ve kaliteli bir reklam olmuş açıkçası. Her neyse, hemen aşağıdan yayınlanan reklamı izleyebilirsiniz.

Gran Turismo Sport, 17 Ekim’de Kuzey Amerika’da ve 18 Ekim’de Avrupa’da piyasaya sürülecek. Ayrıca oyun PlayStation Store‘da herkese açık olarak 12 Ekim‘de satışa sunulacak. Oyunun şuanda indirilebilir bir demosu olduğunu da hatırlatalım.

Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!oyun haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ek olarak bu hafta sonu ne oynayacağını kara kara düşünen oyunculara güzel bir haberimiz var. Bu hafta sonu boyunca Ghost Recon: Wildlands ücretsiz olarak oynanabilecek. Detaylar için “Ghost Recon: Wildlands bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Kategoriler: FRAGMANHABERPS4

mm

Abdullah KESKİN

2004 yılından bu yana oyunlarla ve teknolojiyle yakından ilgili olan Abdullah Keskin, 2011 yılından bu yana çeşitli projelerde yer almıştır. Şimdi ise oyun serüvenine Oyunpat'ta devam ediyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.