GreedFall için bir oynanış fragmanı yayımlandı

Aksiyon, gizlilik ve RPG'nin karışımı olan oyun 10 Eylül'de çıkıyor!

Last updated:

10 Eylül’de piyasaya sürülecek RPG oyunu GreedFall için yayıncının YouTube kanalında bir oynanış fragmanı yayımlandı. Karakter yaratma, sınıflar, aksiyon ve gizlilik anları, ayrıca oyun içerisinde yaşanabilecek romantizm gibi birçok konuda kesitler içeren oynanış fragmanı, oyunu bekleyen oyuncular için hoş bir süpriz oldu.

YouTube kanalındaki videoun altındaki bazı yorumların da gösterdiği gibi oyunun çeşitli yerlerde Dragon Age: Inquisition esintleri içerdiğini görmek mümkün.

GreedFall’ın dövüş sisteminde büyücülük ve yakın dövüş gibi seçenekler varken, bunlara ek olarak dövüş esnasında dövüşü durdurup yeni bir hedef ve başka bir yetenek seçmenizi sağlayan “taktiksel duraklatma seçeneği” de dövüş sistemini bir tık üste çıkarıyor. Ayrıca umuyoruz ki bu, oyundaki bazı iyi RPG ögelerini işaret eder ve dövüş esnasında partinizin geri kalanını mikro yönetim ile yönetme kabiliyeti verir.

Fragmanın içerisinde bunların yanı sıra gidişatın nasıl ve nereye gideceğini etkileyen diyaloglar, görevlere farklı şekillerde yaklaşma ve ana odağınızı geliştirdiğiniz bir yetenek ağacı (burada bahsettiğimiz şey kilitleri gizlice açmak veya bir bombayla onları patlatmak gibi farklı oynanış şekilleridir) ve özelleştirilebilir silahlarla zırhlar da var. Her şey güzel gözükse de bunlar oyunda ne kadar dengeli olacak, orası merak konusu.

Yayımlanan oynanış fragmanının gösterdiği üzre GreedFall’da arkadaşlarımız önemli bir rol oynayacak. Ayrıca arkadaşlarımızı cesaretlendirmek veya sakinleştirmek için de çeşitli diyaloglara girebilecek, hatta onlarla romantik bir ilişki yaşayabileceksiniz.

Oyunun yapımcısı Spiders, daha önceden Bound By Flame, Mars: War Logs ve The Technomancer gibi başarılı oyunlarla tanınan bir firma. Bakalım GreedFall’da onların başarılı oyunlarından birisi olabilecek mi?

GreedFall’ın bu fantastik sömürgecilik evreninde neler olduğunu 10 Eylül’de öğreneceğiz!

Oynanış fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

:: Sizce GreedFall başarılı bir oyun mu olacak yoksa binlerce oyunun arasında unutulan bir yapım mı?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Beat Saber
Beat Saber oyununa POP/STARS müziği eklendi