Gris yakında iOS ve iPad platformlarına geliyor

22 Ağustos'ta Gris'i telefon ve tabletimizden oynayabileceğiz!

Gris, 2018 yılının sonlarında piyasaya sürülmüştü. Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürüldüğünde, daha ilk haftadan kâr ederek güzel bir ticari başarıya imza atmıştı. Oyun, 2018 yılının en etkileyici, en güzel ve en çarpıcı görsellere sahip oyunlarından biriydi. Görselliğin güzelliği çoğu oyuncuyu mest etmişti ve şimdi bu oyun 22 Ağustos’ta iOS ve iPad’e geliyor.

Oyun, oldukça çarpıcı bir hikaye anlatıyordu ve bunu da farklı bir tarzda sunuyordu. Çoğu inceleme sitesinden mükemmel puanlar almıştı ve kesinlkle hak ediyordu. Temelde, oyun aslında basit bir 2 boyutlu platform oyunu gibi gözüküyor. Ancak yine de oyun gayet güzel bir satış başarısına ulaştı.

Gris, iOS ve iPad için mükemmel bir seçim. Çünkü, oyunun kontrolleri oldukça basit ve telefonla tablet gibi platformlar için mükemmel uyumlulukta. Sadece ekranda bazı yerlere tıklayarak karakterimizi yönlendirmeliyiz. Oyunun Apple cihazlara gelmesi, hem oyunun reklamını yapacak hem de satışları arttıracaktır.

22 Ağustos’ta Apple cihazlara gelen Gris’i şimdiden oynamak istiyorsanız, oyun PC ve Nintendo Switch için zaten mevcut, bir göz atın!

:: Peki siz daha önce Gris’i oynadınız mı?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Dead or Alive 6
Dead or Alive 6 oyununun çıkış tarihi ertelendi