GTA V

GTA V şu anda indirimde

GTA V şu anda Steam üzerinde yarı fiyatına indirimli olarak satılıyor, kaçırmayın!

Geçtiğimiz günlerde Steam, özel promosyonlarını yavaştan su üstüne çıkarmaya başlamıştı, indirime girmesi beklenen oyunlar arasında GTA V’de vardı ki beklenen oldu ve özel promosyonların piyasaya çıkışıyla beraber GTA V’de indirime girdi!

Bu şehirde para konuşur!

Los Santos sokaklarında dostlarınla beraber paran ile yargı dağıtmaya var mısın? O halde ne duruyorsun, GTA V şu anda Steam üzerinde seni bekliyor!

Paranın güçleri belirlediği bir şehir, son model arabalar, seksi kadınlar, suç, uyuşturucu, çeteler, kavgalar, polisler ve savaşlar! Hepsinin mevcut olduğunu hayal edebilir misin? Eğer GTA serisine biraz da olsa ilgin var ise kesinlikle GTA V deneyimini yaşaman gerekiyor!

GTA V

GTA V şu anda-%50 indirimde!

Evet yanlış duymadınız! GTA V şu anda özel promosyon indirimleriyle beraber özel fırsatlar kategorisinde yerini aldı! Oyuna şu anda -%50 indirimle beraber 84,50₺ karşılığında sahip olmanız mümkün, ayrıca oyunun DLC’leri de aynı şekilde –%50’ye varan indirimlerle satışta!

Kesinlikle kaçırmamanız gereken özel fırsatlar şu anda Steam üzerinde mevcut, GTA V’in yanı sıra Hearts of Iron IV, Assassin’s Creed Origins ve Assassin’s Creed Unity gibi oyunlarda -%50 ve -%70 arası indirimler ile karşımıza çıkıyor! Özel fırsatlar hakkında daha fazla bilgi almak ve tüm fırsatlara göz atmak için Steam ana sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın, ayrıca daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Dungeons 2 kısa süreliğine ücretsiz oldu