Guacamelee! 2 PC platformuna geliyor

Last updated:

Drinkbox Studios tarafından geliştirilen oyun, orijinal Guacamelee! iken başlangıçta sadece PS3 ve PS Vita‘da piyasaya sürüldü, kısa bir süre sonra, PC de dahil olmak üzere piyasaya çıktıktan sonraki aylarda çok çeşitli konsollara ulaştı. Neyse ki, PC oyuncuları Guacamelee! 2 için beklemek zorunda  kalmayacaklar, geliştirici Drinkbox Studios, oyunun lansmanında PC’de satın alınabileceğini duyurdu.

Guacamelee! 2, geçen sene PS4’te Paris Oyun Haftası‘nda ortaya çıktı ve o zamandan beri az bir şey duyuldu. Bazı hafif tasarımlar, tweaks ve yeni düşman ve ortamların yanı sıra, Guacamelee! 2 aynı zamanda yeni bir Eagle Boost kıskaç mekanizması ve Chicken formundaki oyuncular için birkaç yeni hamle ile orijinal oyuna dayanıyor.

PC’den almayı düşünen kişiler için, oyunun aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini inceleyebilirsiniz:

Guacamelee! 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10, 8, 7, XP, 2000 ve Vista
  • İşlemci: 2 Ghz +
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Grafikler: Shader Model 5.0, 1 GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1400 MB kullanılabilir alan

2018 aynı zamanda geliştirici Drinkbox Studios‘un 10 yıllık yıldönümünü kutlar, bu nedenle stüdyo Kurucu Ortağı Graham Smith, PC sürümü ve şu anki Steam satışı hakkında yorumda bulundu:

“ Guacamelee’yi duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Guacamelee! 2, Steam Store’a yakında gelecek! Drinkbox Studios da 10 yaşına girecek! Yıldönümümüzün kutlaması ve bu yeni duyuruda, tüm Drinkbox Steam kataloğunu satışa %90 indirimli olarak koymaya karar verdik. ”

Ayrıca hemen aşağıda oyunun yayımlanan fragman videosunu inceleyebilirsiniz. Drinkbox Studoios‘a göre Guacamelee! 2, PC ve PlayStation 4 için “yakında çıkacak”! Evet, oyunun henüz resmi bir çıkış tarihine sahip değiliz fakat Oyunpat.com ekibi olarak, çıkış tarihini öğrendiğimizde yepyeni bir haberimiz ile bunu sizlere duyuracağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed