Gücümüze güç katıyoruz: Yeni resmi sponsorumuz ByNoGame!

Oyunpat ekibi olarak sizlere en güncel oyun haberleri ve incelemelerini sunmaktayız. Ancak incelemelerimize kıyasla oyun haberlerimizin oldukça fazla olduğunun farkındayız. FOXNGAME ile Kasım ayının sonlarına doğru resmi olarak sponsorluk anlaşması imzalamıştık ve o günden bu yana incelemelerimizin bir tık daha arttığı düşüncesindeyiz. Şimdi ise, yerleştirdiğimiz reklamdan da farkedeceğiniz üzere yeni bir duyuru ile karşınızdayız.

Bugün ise Türkiye’nin oyun sektöründe önemli bir isme ve önemli bir yere sahip olan ByNoGame ile resmi olarak sponsorluk yapmış bulunmaktayız. Uzun bir süre boyunca bu sponsorluğun devam edeceğini umuyor ve bu büyük olayın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni sponsorumuz ByNoGame!

ByNoGame, zaten Türkiye’de önemli bir isme sahip fakat ismini ilk defa duyacaklar için biraz bahsedelim. ByNoGame bir oyun satış, e-pin satış sistesinden çok daha fazlası! Geçtiğimiz ay çıkarmış olduğu ön ödemeli kartı ile de Türkiye’de büyük bir ses getiren sitede, CS:GO skinlerinizi , PUBG skinlerinizi satabilir, Steam’de bulunan oyunları indirimli bir şekilde elde edebilirsiniz. Ekstra olarak ByNoGame‘in yeni projesi olan Store‘da da oyunculara yönelik tişört, aksesuar satışı yapılıyor. Wtcnn, Levo, Jahrein ve Unlost gibi kaliteli Twitch yayıncılarının ürünlerini satın alabilirsiniz.

Açıkçası böyle bir sponsorluk yaptığımız için elbette ki çok mutluyuz. Sizlere en iyi şekilde oyun haberlerini ve incelemelerini aktarmak için elimizden geleni yapıyoruz. Yaptığımız bu sponsorluk ile yapacağımız oyun incelemeleri artacak, çeşitli çekilişler yapacağız.

En güncel oyun haberleri ve incelemeleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Oyun Gündemi
Oyun gündeminde bu hafta #2