Gun Gun Pixies

Gun Gun Pixies, Avrupa’da piyasaya çıkacak

2 sene önce Japonya’da çıkış gösteren Gun Gun Pixies, sonunda Avrupa ülkelerinde satışa çıkartılacak!

Gun Gun Pixies hangi platformlarda çıkış yapacak?

2017 yılında Japonya’da yayımlanmış olan Gun Gun Pixies, Avrupa’da Nintendo Switch ve  Steam üzerinden piyasa çıkarılacak. İki sene önce PlayStation Vita‘da çıkmıştı ve oyun iki sene boyunca Japonya dışında bir çıkış gerçekleştirmemişti. Gun Gun Pixies, Compile Heart tarafından yayımlandı ve Shade Studio tarafından geliştirildi. Oyun hem dijital ortam da hem de fiziksel ortamda satışa sunulacak.

Japon üçüncü şahıs nişancı ve 3D platform oyunu Gun Gun Pixies, bir kız yurdunda geçiyor. Pandemo adında bir gezegenden iki uzaylı kız gönderiliyor. Kızlar gezegenlerindeki sorunları çözmek için sızdıkları yurttan veri toplamaya çalışıyor. İçeri sızdıkları yurtta kendilerini iyice kamufle etmeli ve dikkat olmaları gerekiyor. Onları engellemek için hamle yapan düşmanlarını hemen vurabilirler.

Oyunun fiziksel sürümünde  oyuna ait bir kopyanın bulunduğu bir sanat kitabı  Birinci Gün Anahtarı sürümü bulunacak. Oyunun resmi sitesinde detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın!

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Game Dev Tycoon akıllı telefonlar için duyuruldu