H1Z1

H1Z1 için yeni bir güncelleme ekleniyor

Last updated:

Geliştiricileri Daybreak Game Company ve NantG olan H1Z1 için yeni bir güncelleme ekleniyor. PlayStation 4‘teki sürümüne bu ayın başından itibaren yeni savaş dışı bir yolculuk modu ve çeşitli yaşam kalitesi iyileştirmeleri ekleniyor.

21 Şubat güncellemesi “Beyond Royale” ve ölüm eşleşmeleri, sıralanan liderler, yeni bir Savaş Geçidi ve daha fazlasını eklemek için ayarlandı. Yeni oyun modu FFA Deathmatch, 50 oyuncuyu anında yeniden spawn ederek savaş alanına yerleştiriyor. Zaman bitmeden önce ilk 25 oyuncuyu öldürür kazanır. Eğitim modu, dövüş modlarından herhangi birine girmeden önce yük ve silahlarınızı denemenize izin verir.

H1Z1 için Deathmatch modu ekleniyor

Savaş bileti, 200 kozmetik ürüne sahip 100 ödül katmanı sunacak ve PlayStation Plus aboneleri bazı özel öğelerle ekstra bir ödül yolu alacak. Ayrıca, battle royale modlarının her birindeki yeni sıralanan sıralamalarda ilerlemenizi takip edebileceksiniz.

H1Z1 hakkında birkaç bilgi verelim. H1Z1, geliştiricileri yukarıda da bahsettiğim gibi Daybreak Game Company ve NantG olan 28 Şubat 2018 tarihinde PlayStation 4 ve PC platformları için battle royale oyunu olarak piyasaya sürülmüştür. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. H1Z1 ile ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Witcher
The Witcher RPG’nin ücretsiz sürümü bu yaz gelecek