Hades artık Epic Games Store özel oyunu değil

Bir yılın ardından, şimdi Steam'e erken erişim olarak geliyor.

Last updated:

Bastion ve Pyre gibi oyunlarla da bilinen geliştirici firma Supergiant Games’in bir sonraki oyunu olan Hades, 10 Aralık’ta Steam’e erken erişim olarak gelecek. Normalde oyun, geçen yılın Aralık ayından bu yana Epic Games Store’da erken erişimde bulunuyordu.

Hades’te, oyuncular, babasının bölgesinden kaçmaya çalışan ve yeraltı dünyasının ölüm tanrısı olan Hades’in oğlunu oynuyorlar. Geliştirici Supergiant, oyunu bir rogue-like olarak tanımlıyor. Yani defalarca ölmeye hazır olmalısınız. Ayrıca oyun esnasında zaman zaman Aşil gibi mitolojik kahramanların yanı sıra birçok Olimpos’un tanrısı da karşınıza çıkacak.

Epic, geçen yıl Fortnite üzerinden kazandığı paraları yatırım olarak kullanma amacıyla Epic Games Store’u başlattığında, Hades mağazanın ilk büyük özel oyunuydu. O zamandan beri Epic, Fortnite üzerinden kazandığı paralarla çok daha büyük anlaşmalar yaptı. Ve daha büyük oyunları kendine özel bir duruma getirdi.

Erken erişimde olduğu zamandan bu yana, Supergiant, Hades için 6 ana içerik güncellemesi yayımladı ve yeni seviyeler, yeni silahlar, hikayede yeni eklemeler ve yepyeni müzikler de eklendi.

Ayrıca geliştiriciye göre oyun 2020’nin ikinci yarısında tam sürüme geçecek ve erken erişimden çıkacak.

Oyunun mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm Epic Games Store haberlerine buradan erişebilirsiniz.

:: Hades’in Steam’e gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Praey for the Gods erken erişime giriyor
Praey for the Gods yarın erken erişime giriş yapıyor