Endişelenmeyin, Halo 6 gelecek

Halo: Fireteam Raven’ın, havalı görünümlü Halo arcade’in duyurusunu takiben, bazı taraftarlar, Microsoft’un bu oyundaki çabalarının bir sonraki çekirdek Halo oyunundan kaynakları alıp almadığını merak etti. Halo topluluk yöneticisi Brian Jarrard, Fireteam Raven’ın, Halo 6 üzerinde çalışan 343 Endüstrinin içindeki takımda “sıfır etkisi” olduğunu ya da çağrıldığına bakılmaksızın konuştuğunu söyledi.

Jarrard, Fireteam Raven’ın arcade şirketleri Raw Thrills ve Play Mechanix tarafından yapıldığını açıkladı. Ve 343, sürece yaratıcı bir şekilde katılırken, fiili çalışma neredeyse 343’ün tamamının dışında olduğu gibi geliyor.

Halo 6 çıkacak mı?

Jarrad, “Tıpkı Halo oyunları yerine Halo kitaplarının veya oyuncaklarının yaratılmaması gibi,” dedi. “Etrafa gitmek için bol.” Halo hayranlarının bir sonraki “gerçek” Halo oyunu hakkında daha fazla bilgi için susturduğunun farkında olduğunu söyledi. Jarrard, Halo hayranlarının Fireteam Raven üzerinde ifade ettikleri “kör öfke” tarafından şaşırdığını söyledi.

En güncel Halo oyunu olan Halo 5: Guardians, Ekim 2015’te piyasaya sürüldü ve o günden bu yana çok sayıda lansman sonrası destek aldı. Halo 6, bölünmüş ekran çok oyunculu desteğine sahip olacak. Aynı zamanda Xbox Game Pass aboneleri için de ücretsiz olacağını biliyoruz.

Halo 5’in piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse üç yıl geçtiği düşünülürse (Halo 4 ve Halo 5 arasında üç yıllık bir boşluk vardı), Microsoft’un yakında Halo 6’yı duyurması doğru bir zaman gibi görünüyor. Microsoft bunu yapmayı planlıyorsa, E3 2018 bunun ortaya çıkması için bir yer olabilir.

Diğer Halo haberlerinde Microsoft, Halo: The Master Chief Collection‘un bu yaza gelen büyük güncellemeleri hakkında daha fazla ayrıntıya değindi, oysa oyunun Xbox One X geliştirmeleri hakkında daha fazla şey öğrendik.

Halo 6‘dan umduğunuz şeyler neler? Aşağıda, yorumlarda bize bildirin!

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Forza Motorsport 7 incelemesi
%d blogcu bunu beğendi: