Harry Potter: Hogwarts Mystery için ilk fragman!

Harry Potter‘ın sıkı hayranları bu haberimiz sayesinde çok mutlu olacak! Harry Potter: Hogwarts Mystery, yakında bir zaman içerisinde resmi fragmanını yayımladı. Bu fragman sayesinde çoğu Harry Potter takipçisi ve bir çok oyuncunun merakı gidecek. Bu fragman sayesinde meraklı olmayacaklar.

Büyülere dayalı bu mobil oyun, baya bir gündemde olmayı başarmış durumda. iOS ve Android’e gelecek olan Harry Potter‘a dayalı bu oyun. Büyüleriyle adeta bizleri büyülemiş durumda. Şu sıralar o kadar ses getiriyor, şiddetli bir şekilde kulak ağrıtıyor.

Harry Potter: Hogwarts Mystery için ilk fragman!

Bu oyunda derslere girebiliyorsunuz. Arkadaş ediniz, düşman edinebiliyorsunuz. Bu düşmanlar ile de savaşabiliyorsunuz. Görev yaparak, yeni mekanlar, büyüler ve yetenekler elde edebilirsiniz. Şunu da ekleyelim, oyun bu baharda iOS ve Android’e gelecek.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bizleri Facebook hesabımızdan takip ederek haberlere daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Facebook hesabımız için buraya, YouTube hesabımız için buraya, Yazı boyunca bahsettiğimiz oyun hakkında bilgi sahibi olmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Cooler Master Devastator 3
Cooler Master Devastator 3 Newegg üzerinde oyuncular için satışta