A Hat in Time

A Hat in Time, çıktığı platformlarda 1 Milyon Kopya Satışına Ulaştı

Last updated:

A Hat in Time, PC, Playstation 4 ve Xbox One’da satılan 1 milyon kopyaya ulaştı ve yakında oyunun, Nintendo Switch için çıkması üzerine de bu sayılar güncellenecek.

Gears for Breakfast tarafından, uzaktan bakılınca çizgi sinematik oyunlarını andıran A Hat in Time oyununun geçtiğimiz günlerde tam olarak 1 milyon kopya sattığını duyurdu.

PC ve Mac’te 2017 yılının Ekim ayında piyasaya sürülen “Heck-cute” 3D platformundan sonra 6 Aralık’ta Playstation 4 ve Xbox One platformlarında da yayımlandı, Hat in Time, Nintendo Switch platformuna da çok yakında geliyor. Switch platformu, oyun için iki DLC ile birlikte “Seal the Deal” ve bir CO-OP paketinin yanı sıra bu yılın Eylül ayında Humble Bundle ile ortaklık yaptıkları açıklandı. “Seal the Deal” DLC’de bile, oyunların platformlarının GameCube Döneminde bir aşk mektubu alarak nostaljik amaçlar için geri döndüren bir 240p modu içeriyordu.

2018 yılının Temmuz ayında Gears for Breakfast, A Hat in Time oyununun tam olarak 500.000 kopya sattığını açıkladı; Bu, son beş ayın ilk on ayından daha fazla sattığını gösteriyor.

Bu muhteşem dönüm noktasına ulaşma kutlamalarında Gears for Breakfast, sadece 8 dolar karşılığında Yetee üzerinden, Milestone Poster tarafından satışa sunulacak olan toplam 500 kopya var olacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
New Vegas modu Fallout 76’nın mutasyon sistemini ekliyor