Hellblade Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua’s Sacrifice, Nintendo Switch’e geliyor

Nintendo Switch konsol sahiplerine müjde! Kısa süre sonra istekli bir şekilde bazı kabusları görebileceksiniz, çünkü Hellblade: Senua’s Sacrifice önümüzdeki hafta Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

Oyun, Cambridge merkezli Heavenly Sword ve Enslaved stüdyosu Ninja Theory tarafından geliştirildi. Oyun şu anda PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülmüş durumda. İlk olarak da Şubat ayında oyunun Nintendo Switch için piyasaya sürüleceğini duyuran Ninja Theory, oyunun 11 Nisan’da Switch için satışa sunulacağını açıkladı. Resmi Twitter hesabından atılan bir tweet ile oyunun Switch’e 11 Nisan’da geleceği kesinleşti.

Oyun 24,99 £ gibi bir fiyat etiketine sahip olacak. Ayrıca oyun, sadece dijital bir sürüme sahip olacak.  Şu an için Ninja Theory’nin Hellblade: Senua’s Sacrifice için Nintendo Switch’te fiziksel bir sürüm planı yok.

Hellblade Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua’s Sacrifice, bir yıl sonra bir Xbox One platformuna çıkmadan önce ilk kez 2017 yılında PlayStation 4 ve PC platformları için piyasaya sürüldü. Açıkçası Microsoft o kadar çok sevdi ki oyunun lanet stüdyosunu satın almaya karar verdi.

Oyun, zihinsel sağlık tasviri için büyük beğeni topladı ve geçtiğimiz yılın Baftas’ında , Eurogamer Essential’ın daha da imrenilen ödülü ile toplamda beş ödül kazandı. Oyunu denemeniz için daha ne olması gerekiyor, bilmiyorum ama saatlerce Xbox konsolumdan oynamaktan keyif aldığım oyunlardan biri.

:: Hellblade: Senua’s Sacrifice‘ın Nintendo Switch’e gelmesi hakkında düşünceleriniz neler?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Destiny 2 2.1.4 güncellemesi
Destiny 2 oyununun beklenen 2.1.4 güncellemesi, yayımlandı