Ninja Theory, Hellblade: Senua’s Sacrifice için çok özel bir fragman yayınlıyor. Dünya Akıl Sağlığı Gününü kutlamak için bağış sözü veriyor.

Bugün Ninja Theory, en son oyun Hellblade: Senua’s Sacrifice için özel bir ödül fragmanı yayımladı. Fragman içerisinde oyuncuların kayıt ettikleri ekran fotoğraflarından yapılmış bir derleme var.

Call of Duty: WWII oyun sonbaharında sınırlı sayıda üretilmiş özel PlayStation 4 ile beraber çıkmaya hazırlanıyor.
İLGİLİ YAZI

Hellblade: Senua's Sacrifice

Fragmanın yanı sıra, 10 Ekim Dünya Akıl Sağlığı Gününü kutlamak için bağış duyurusu yaptı. Ayrıca yapılan açıklamaya göre; 10 Ekim’de bütün gün toplanılan para Rethink Mental Illness hayır kurumuna bağışlanacak.

Rethink Mental Illness hakkında bilgi verecek olur isek; zihinsel (akıl) rahatsızlıktan etkilenen insanlara zorlu tutum ve değişen hayatlarına yardım eden bir hayır kurumudur. İşte yayımlanan o fragman;

Hellblade: Senua’s Sacrifice oyununu PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynayabilirsin. PC için oynamak istiyor iseniz oyunu Steam üzerinden edinmeniz gerekmektedir.

Ayrıca Ekim ayında gelecek oyunları listeledik. Gelecek bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim 2017’de bizleri hangi oyunlar bekliyor?” haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca RPG hayranları için de bir müjdemiz var. Skyrim’e hayatta kalma modu ekleneceği açıklandı. “The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!” yazımızdan ilgili detayları öğrenebilirsiniz.
Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

mm

Eren EMRE

Hayatta her daim sıradakini düşünün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.