Hello Neighbor için iki yeni video yayımlandı

Last updated:

Hello Neighbor, resmi olarak bu Cuma günü piyasaya sürülecek ve bunu kutlamak isteyen geliştirici Dynamic Pixels birbirinden ürkütücü iki yeni fragman yayımladı.

Hello Neighbor uzun bir geliştirme döngüsüne sahip olduğu için ben dahil çoğu oyuncu oyunu önceden oynama fırsatı buldular. Oyunun alfa öncesi baskısı 2015 yılında tamamen serbest bırakıldı ve bundan iki yıldan daha fazla bir süredir bekleyen biz oyuncular sonunda mutlu sona ulaşıyoruz. Oyun 8 Aralık 2017’de bizlerle! Bu büyük dönüm noktasını kutlamak için geliştirici Dynamic Pixels ve yayıncı tinyBuild resmi olarak iki yeni fragman yayımladı.

Hello Neighbor ne zaman çıkıyor?

Pre-Launch Teaser başlıklı ilk video, yaklaşan başlıktan bazı hızlı oyun içi anları içeriyorken, Basement başlıklı ikinci videoda oyunun belirli dizilerinden daha uzun klipler yer alıyor. Bununla birlikte, her iki video da sırasıyla 35 saniye ve bir dakika, dört saniye hızında saat atarken göreceli olarak kısa. Yazımızın hemen başından ilk fragmanı, yazımızın en sonundan ise bir diğer fragmanı izleyebilirsiniz.

Cadılar Bayramı öncesinde yayınlanan oyunun diğer fragmanı ile bu fragmanları karşılaştıracak olursak, bu yeni fragmanlar biraz daha ürkütücüler.

Hello Neighbor, 8 Aralık 2017’de resmen piyasaya sürülecek ve Xbox One, Windows PC ve macOS’ta satışa sunulacak. Xbox One X’e sahipseniz, oyunu 4K çözünürlüğünde rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Yugodi sunar: Oyunpat v2