Her Story kısa süreliğine %80 indirimli oldu

Yeni oyun Telling Lies çıkış yapmadan önce oyunu satın alabilirsiniz.

Etkileşimli suç draması ve PC’deki en iyi bağımsız oyunlardan biri olan Her Story, Salı gününden önce alırsanız sadece 3,70 TL. Geliştirici Sam Barlow’un bir sonraki oyunu olan Telling Lies Cuma günü piyasaya çıkacak, bu yüzden oyunlarının yayınlanma gününden önceki yapısını tanımak için bu iyi bir fırsat.

Oyunun hikayesi, genç bir bayanla yapılan polis röportajları veritabanını sorup soruşturduğunuz ve eski bir CRT monitöründe izlenen bir cinayet gizemidir. Klipler oldukça sıra dışıdır ve anahtar kelimeyi bulmak için klipleri dikkatle izlemek gerekir.

Bu konuda en çok sevdiğim şey, her oyuncunun veritabanında farklı bir yol izlemesi ve bu nedenle her oyuncunun ne olduğu hakkında farklı bir görüşe sahip olması. Yani tam olarak doğru bir şey yok, herkesin fikri ve düşündükleri tamamen farklı oluyor.

%80’lik indirim, oyunun şu ana kadar ki yapılan en büyük indirimi değil, ancak oldukça yakın. En azından, oyun 3,70 TL gibi bir rakama düştü ve türe ilgi duyanlar veya oynayacak oyun arayanlar oyuna bir göz atabilir.

Telling Lies, Her Story’e göre bazı farklılıklar içerecek ve daha gelişmiş olacak. İleride oyunun kendisi için haber göreceksiniz, beklemede kalın!

Her Story, buradan satın alınılabilir.

:: Oyunu satın alacak mısınız?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Anthem
Anthem oyununa ait yeni bir fragman yayımlandı