Heroes Lounge Division S

Heroes of the Storm amatör ligine Heroes Lounge Division S yeniliği

Last updated:

Heroes Lounge Division S, Şubat ayında eleme oyununa başlamayı hedefliyor.

Dünyanın en büyük amatör ligine eşlik eden Heroes Lounge, Blizzard’ın Global Hereos Championship ve Hereos of the Dorm desteğini sona erdirme kararından sonra bıraktığı boşluğu doldurmaya yardımcı olacağını ve yeni bir rekabet bölümü yarattığını duyurdu. bu bölüm ise “Heroes Lounge Division S” olacak!

Lounge; Heroes Lounge Division S, Avrupa ve NA’dan en iyi takımların kendi bölgelerinde yarışabilecekleri üst düzey bir yarışma olacak” dedi. “Takımlar yuvarlak bir robin formatında yarışacak, kitle fonu ödülleri için yarışacak, yeni takım elemeleriyle mücadele edebilecekleri ve çoğu oyundan daha az kimsenin atmadığı birçok oyunda rakiplerle mücadele edebilecekleri, potalardan ayrılma şansına sahip olacaklar. “

Eleme oyunlarına Ocak 2019’da kaydolmaya başlanacak, daha sonra 2-3 Şubat’ta da oynanmaya başlanacak. Tüm bunlar yapıldığında, gerçek lig maçı Mart başında başlayacak. Hereos Lounge, diğer kuruluşlarla temas halinde olduğunu ve “bu projede işbirliğine açık olduğunu” belirtti, ancak fan desteği olmadan bunun gerçekleşmeyeceğini de vurguladı. Bu amaçla, halihazırda 10.000 dolar hedefine ulaşmanın zirvesinde olan Matcherino’da bir ödül havuzu yani crowdfunding kampanyası yürütüyor.

bakalım Heroes of the storm‘un yeni eklentisiyle, yapımcılar istenilen talebi alabilecek mi? Eğer beklenilen yoğunluk olursa bu sene karşımıza neler çıkacak? Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Takipte kalın! Heroes Lounge Division S  hakkında tüm gelecek güncellemeler için karşınızda olacağız.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Anthem
Anthem oyununun çıkış tarihi açıklandı oyun 22 Şubat’ta çıkış yapacak