Hitman 2

Hitman 2 Başlangıç ​​Paketi şimdi ücretsiz

IO Interactive, oyuncuların ilk görevi istedikleri kadar denemelerini sağlayan ücretsiz bir indirme olan Hitman 2 Başlangıç Paketinin geldiğini duyurdu. Profesyonel bir suikastçinin rolünü almak, çalışmanıza çok fazla bağlılık gerektirir. Belki de bir suikastçı olmaktan zevk alacağınızdan ve bir kesime yatırım yapmanın yeterli olup olmadığından emin değilsinizdir, fakat size iyi haberim var. IO Interactive, Hitman 2 için oynanması ücretsiz Başlangıç Paketinin geldiğini açıkladı ve kesinlikle denemenizi öneriyorum. Hitman oyuncuları bu fırsatı kaçırmamalı!

Hitman 2
Hitman 2 Başlangıç ​​Paketi şimdi ücretsiz

Hitman 2 Başlangıç ​​Paketi şimdi ücretsiz

Başlangıç ​​Paketi, Hitman 2‘nin oyuncuların oyunu dalmasına ve “Nightcall” görevini denemesine izin veren ilk yerini açacak. Oyuncular daha sonra oyunun geri kalanını oynamak ya da sadece açılış kampanyasında oynamaya devam etmek isteyip istemediklerine karar verecekler. Bu teklif, önceki Hitman oyununun başlangıç ​​alanını ücretsiz olarak teklif ettiği 2017’deki durumu tekrar ediyor.

Oyuncular gece yarısında, Hawkes Bay‘deki kumlu alana atlayacaklar. Agent 47, Yeni Zelanda sahillerinin tadını çıkarmak için fazla zaman harcamıyor ve hedef belirleme görevi üstleniyor. Ancak, silahlı düşmanlar ortaya çıktığında, hedefinizi ortadan kaldırmanın yanı sıra ölmemeniz gerekiyor. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Hello Neighbor için iki yeni video yayımlandı