HITMAN Game of the Year Edition duyuruldu

Last updated:
HITMAN Game of the Year Edition 7 Kasım’da yeni görevler, silahlar ve çok daha fazlasıyla geliyor!

Bağımsız geliştirici IO Interactive, bu ayın başlarında büyük bir açıklama yapılması gerektiğini belirtti ve FPS oyunu HITMAN’in HITMAN Game of the Year Edition’ı resmi olarak duyurdu! Her şeyden önce, beklendiği gibi, oyun Sezon 1’teki tüm yedi yer, bonus misyon, sözleşme ve zorluklarla birlikte gelen tüm içeriği içeriyor.

Buna ek olarak, oyuncular ayrıca, bir virüs yayılmasını durdurmak amacıyla onları görevlendiren “Patient Zero” adlı yepyeni bir kampanyaya erişecek . Bu yeni görevler Ajan 47’nin ana hikayede bulunan bazı yerlere geri döndüğünü görecektir. Son olarak, oyuncuların palyaço elbisesi, karga elbisesi ve kovboy kıyafeti gibi yeni bir tüfek ve tabanca da dahil olmak üzere çok farklı nesnelere sahip olabilecekler. Ayrıca yeni öğelerin her biri için yeni “İlerleme Sözleşmeleri” alabileceksiniz.

HITMAN Game of the Year Edition,  7 Kasım 2017’de resmi olarak piyasaya çıkacak ve PlayStation 4, Xbox One ve PC’de 59.99 dolar karşılığında satışa sunulacak. Zaten kendi orijinal yerlerine sahip olan oyuncular, dijital mağazalarda $ 19.99 karşılığında HITMAN Game of the Year Edition’e erişebilecekler.

Aynı gün tüm oyunculara yeni bir güncelleme gelecek. Bu güncellemeyle ilgili tüm ayrıntılar henüz ortaya çıkmadı, ancak kullanıcı arayüzü ve aydınlatma, yeni sözleşmeler ve Elusive Target Unlock’un yanı sıra Xbox One X ve Tobii Göz İzleme desteği de bulunuyor. Ayrıca HITMAN Game of the Year Edition‘ın duyurulmasının şerefine harika bir video yayımlandı. İşte o video;

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Humble Bundle IGN tarafından satın alındı