Hollow Knight

Hollow Knight’ın yeni güncellemesi 3 gün sonra bizlerle buluşacak

Geliştiricisi Team Cherry olan Hollow Knight‘ın yeni güncellemesi Stars Hornet, 3 gün sonra bizlerle buluşacak. GodmasterHollow Knight‘ın son güncellemesiydi fakat bu, oyunun desteklenmediği anlamına gelmiyor.  İnanılmaz derecede popüler olmasına rağmen, Team Cherry zaten bir süredir Hornet ile ilgili bir güncelleme üzerinde çalışıyor. 

Hollow Knight’ın yeni güncellemesi 14 Şubat’ta bizlerle buluşacak

Ortak yönetmen ve tasarımcı Ari Gibson, Stars Hornet güncellemesinin bazı destekleyici içerikleri de içereceğini açıkladı. Hornet‘in oynanabilir bir karakter olacağını bilmemize rağmen, ek içeriğin ne kadara mal olacağı hala doğrulanmamıştır.

Team Cherry, başlangıçta Hidden Dreams, The Grimm Troupe ve Godmaster‘ı içeren 3 adet ücretsiz içerik güncellemesi planlamıştı. Belki de oyunun Nintendo Switch platformundaki başarılarından dolayı planları değişti, öğrenmek için beklemek zorundayız.

Hollow Knight hakkında birkaç bilgi verelim. Hollow Knight24 Şubat 2017 tarihinde piyasaya sürüldü, şimdi Nintendo Switch, PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları üzerinden oynanılabiliyor. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Rocket League benzeri Axiom Soccer bugün çıktı
%d blogcu bunu beğendi: