Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds’den efsane görüntüler

Last updated:

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds yarın resmi olarak piyasaya sunulacak. Piyasaya sunulmasından önce oyuna dair nefes kesen görüntüler yayımlandı.

Horizon Zero Dawn‘ın yaklaşmakta olan DLC’si olan The Frozen Wilds hakkında yaptığımız habere göz attınız mı? Muhtemelen haberimizi büyük bir keyifle okudunuz ve oyun hakkındaki detayları biliyorsunuz. En azından biz böyle farzediyoruz. Eğer Horizon Zero Dawn‘ın yeni DLCS’si olan The Frozen Wilds hakkında bir bilgiye sahip değilseniz bu yazımızdan oyun hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıda ve haberimiz boyunca sizlere Sony Interactive Entertainment tarafından sağlanan DLC’nin ilk kopyasından, PS4 Pro aracılığı ile çekilen otuz altı fotoğrafa göz atabilirsiniz. Gerçekten çekilen bu fotoğrafların kalitesi oldukça yüksek. Geçtiğimiz hafta da zaten oyunun ne kadar kaliteli bir görsel yapıya sahip olduğunu resimlerle birlikte açıklamıştık. Ama bu seferki görüntüler gerçekten nefes kesici.

Özellikle yeni  “Thunder’s Drum” adlı görkemli yanardağ, saf beyaz karla çelişen kara dumanını çalarak gözü çizen heybetli bir merkez taşı oluşturuyor. Her neyse, burada bir şey kesin: Guerrilla Games bu DLC ile bir kez daha oyuncuları etkilemeyi başardı ve Decima Motor performansı gelecekteki muhteşem gelişmeler için umut veriyor.

Yarına kadar bu DLC’nin çıkmasını beklerken sizler için topladığımız bu görsellerin tadını çıkartabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds 4K görüntüleri yayımlandı. Detaylar için “Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds için 4K görüntüler yayımlandı” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.Ayrıca Steam’e gelen yeni dijital hediye kartları ile ilgili bilgi edinmek isterseniz de İşte karşınızda Steam’in yeni dijital hediye kartları yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıyetten Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı. Yayımlanan bu güncelleme detayları için Assassin’s Creed Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Luna New Year Sale 2019
Steam Luna New Year indirimleri Şubat ayında başlıyor