Human: Fall Flat

Human: Fall Flat oyununa Dark DLC’si ekleniyor

Last updated:

Curve DigitalHuman: Fall Flat  oyunu için yeni DLC’yi duyurdu.  DLC 10 Aralık Pazartesi gününden itibaren Steam’e ücretsiz olarak gelecek.

Verilen fragmanına göz atmak gerekirse karakterlerinin ve oyunun gerçekleştiği ortamın Halloween’ı yeterince anımsattığını görüyoruz.

Human: Fall Flat

Karakterlerinin üzerindeki kostümlerin oyuna daha da dikkat çektiğini kabul etmek gerekiyor. Fragmanın teması ve müziği baştan sonuna kadar tüyler ürpertiyor.

Yeni teması ve gizemlerle dolu olan bu oyunun Steam’de ücretsiz olmasını 2018 yılının güzel fırsatlarından biri olarak değerlendirebiliriz.

Human: Fall Flat oyununa gelecek olan güncelleme, gerçekten güzel bir fragmana sahip, bu şimdiden Human: Fall Flat oyununun Dark  güncellemesi için kullanıcıların ilgilerini uyandırmaya başladı. 10 Aralık Pazartesi günü bu oyunu ve DLC‘sini  ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Güncellemenin sadece PC platformuna gelmesi bekleniyor

Bakalım oyun, yeni güncellemesi ile bizlere ne getirecek? beklenilen doğrultuda oyun içi bir paylaşım daha yapılmadı, yeni güncelleme ile ilgili oyuna Hallowen karakterleri eklendiğini biliyoruz, ancak daha fazlası için 10 Aralık tarihini beklememiz gerekecek.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
NBA 2K Playgrounds 2
NBA 2K Playgrounds 2 için yeni DLC haberi geldi bile!