İki yeni Splatoon 2 güncellemesi duyuruldu

Splatoon 2, biri 23 Kasım 2017’de, biri de Aralık ayında olmak üzere iki önemli güncelleme alacak ve her ikisi de bir ton yeni içerik ekliyor.

Nintendo, yeni silahlar, haritalar ve daha fazlası şeklinde Splatoon 2’yi desteklemekle büyük bir iş  başardı. Bugün, third-person shooter oyunu olan Splatoon 2 için bir değil, iki yeni güncelleme alacağı ve her ikisinde de bir ton yeni içeriğin olduğu ortaya çıktı.

23 Kasım 2017’de gelecek ilk güncelleme, oyunculara diğer tüm haritalar gibi önümüzdeki birkaç hafta boyunca kullanılabilecek dört yeni savaş aşaması eklenecek. Bu aşamalardan ilki, 24 Kasım Kara Cuma, MakoMart’ta yayınlanacak.

Diğer üç aşama hakkında çok az şey biliniyor. İlerleyen günlerde diğer güncelleme hakkında detaylı bilgileri edineceğimizi düşünüyoruz. Sadece bu aşamaların isimleri var elimizde:

  • Shellendorf Institute
  • Walleye Warehouse
  • Arowana Mall

Yeni sahnelere ilaveten, oyuncular yeni bir Somon Run haritasına, 140 yeni nesne, yeni müzik, dört yeni saç stili, bir seviye başlığı artışı (50’den 99’a), “prestij” yeteneği, hem de uyumlu amiibo şekillerine bağlı ekran görüntüsü paylaşım işlevselliği bu yeni güncelleme ile oyuna eklenecek.

Aralık ayının ortasında oyuna giren ikinci güncelleme, oyuncuların her bir haritanın etrafına gizlenmiş Clam’leri yakalamalarını ve kendi hedeflerine atmalarını sağlayacak olan Clam Blitz başlıklı yeni bir oyun modeli ekleyecek. 100 puana ulaşan ilk takım maçı kazanacak.

Elbette, bu güncellemelerin her ikisi de oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunulacak.

Splatoon 2  21 Temmuz 2017’de  yalnızca Nintendo Switch için piyasaya sürüldü.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds 4K görüntüleri yayımlandı. Detaylar için “Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds için 4K görüntüler yayımlandı” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.Ayrıca Steam’e gelen yeni dijital hediye kartları ile ilgili bilgi edinmek isterseniz de İşte karşınızda Steam’in yeni dijital hediye kartları yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıyetten Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı. Yayımlanan bu güncelleme detayları için Assassin’s Creed Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Anthem
Anthem için lansman videosu yayımlandı