Hitman HD Enhanced Collection

IO Interactive, Hitman HD Enhanced Collection hakkında açıklamalar yaptı

Last updated:

Bu gün duyurulan Hitman HD Enhanced Collection, günümüz koşullarında PlayStation 4 ve Xbox one için geliştirilmeye başlandı. Ayrıca kısa süre içinde koleksiyon için geliştiricilerden yeni açıklamalar geldi.

Geliştirici IO Interactive, bugün Hitman: HD Enhanced Collection yapımını duyurdu ve Hitman hayranlarının, pek de beklemesi gerekmeyecek, çünkü koleksiyon; 11 Ocak’ta PS4 ve Xbox One platformlarında piyasaya sürülecek. Ancak, şimdilik dijital olarak erişilebilir olacak.

Hitman ilk olarak 2006’da satışa sunulan Blood Money ve 2012’de piyasaya sürülen Hitman Absolution, saniyede 60 kare eklenmiş bonusla beraber 4K çözünürlüğe kadar çıktığı için pırıl pırıl bir kalite kazanacak. IO Interactive attıkları tweet‘te yükseltilmiş oyunların ikilisinin daha iyi aydınlatma ve iyileştirilmiş kontroller alacağını belirtti.

Birçok eski oyunlar artık görülmemeye başlamıştı ve bu efsaneler HD olarak yeniden su yüzüne çıktı Assassin Creed, Batman: Arkham, God of War ve Kingdom Hearts gibi oyunları yeniden  görmek harika.

Hitman, mükemmel olarak suikast ve gizlilik alanında Agent 47 olarak eğlenirken deneyim kazandırıyor. Dünyanın dört yanındaki egzotik mekanlarda, katanadan suikast tüfeğine, patlayan golf topundan tarihi geçmiş makarna sosuna kadar her tarla aracı kullanarak hedeflerini ortadan kaldırma olanağı sağlıyor.

Hitman HD Enhanced Collection , 11 Ocak’ta PlayStation 4 ve Xbox One için dijital olarak yayımlanacak.

Daha Fazla İçerik
Valkyria Chronicles 4 için yepyeni görseller yayımlandı