Fortnite

İşte karşınızda Fortnite’ın yeni çılgın silahı: Patlayıcı Yay!

Fortnite güneş altında her silahı görmüş bir oyun, koku bombalardan tutun Infinity Blade kılıcına kadar... Fakat bugün Fortnite, bambaşka bir silah, tam olarak silah olmasa da, ok ve yay ile karşımızda!

Mevcut v8.20 yaması ile gelen yeniliklerle birlikte, oyuncular Fortnite Battle Royale modunda Patlayıcı Yay silahını kullanbilecekler. Peki oyuna eklenen bu yeni Patlayıcı Yay nedir?

Adada okçuluk sporu patlayacak! Bu yeni patlayıcı silahla rakiplerinize alışık olmadıkları patlamalar yaşatın.

Şeklinde açıklama yapan Fortnite, oyuna patlayıcı özelliğe sahip ok ve yay ekledi oyuna. Bu ok ve yayı kullanarak rakiplerinize alışık olmadıkları patlamalar yaşatabileceksiniz! Ayrıca sadece bu kadar değil. Oyuna yepyeni bir sınırlı zaman modu da eklendi!

Oyuna bir süreliğine eklenmiş bu sınırlı modun ismi Keskin Nişancı Çatışması. Özet olarak da bu sınırlı süreli modda, oyuncular sadece keskin nişancı tüfekleri ile bir mücadele verecekler. Keskin nişancı tüfeklerinin tutkunları için gayet güzel bir haber olsa gerek. Sınırlı süreli oyuna eklenen bu modu oynamayı ihmal etmeyin!

Fortnite’ın 8.20 güncellemesi ile yaptığı tüm yeniliklere de buradan göz atabilirsiniz. Fortnite ve diğer tüm oyunlarla ilgili güncel oyun haberleri için takipte kalın efendim!

Daha Fazla İçerik
Pokemon TCG
Pokemon TCG uygulaması iOS ve Android için duyuruldu