Journey to the Savage Planet

Journey to the Savage Planet, Ocak 2020’de bizlerle buluşacak

2020'de renkli ve tuhaf bir gezegeni bir arkadaşınızla keşfedebilirsiniz.

Typhoon Studios‘un ilk şahıs keşif macerası olan Journey to the Savage Planet, Haziran ayında bizlerle buluşacak. Tuhaf manzaralarla, çığlık atan uzaylılarla ve garip silahlarla ve aletlerle dolu renkli, komik bir oyuna hazır olun.

Demo sırasında solo oynanabilmesine rağmen, piyasaya sürüldüğünde yalnız oynamak zorunda kalmayacaksınız. 505 Games ve geliştirici Typhoon Studios, oyunda iki kişili çevrim içi oynanabileceğini açıkladı.

Aşağıdaki fragman Jellywaft Islands, Swamp Gully, Fungal Forest ve daha fazlası gibi alanları gösterir. Tüm bu yerleri, seçtiğiniz bir çevrim içi arkadaşınız ile de keşfedebileceksiniz.

Pioneer Program’a Hoşgeldiniz! Bu eğlenceli ve renkli birinci şahıs macera oyununda 4. En İyi yıldızlararası keşif şirketi olarak gururla puanları toplayan Kindred Aerospace’in en yeni üyesi olarak oynuyorsun.

Journey to the Savage Planet, 28 Ocak 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için yayımlanacak. Bu arada söylemeden geçmeyelim, oyunu PC platformu üzerinden oynamak isteyenler Epic Games hesabı açması gerekiyor.

Ayrıca oyuna ön kayıt yaptırabiliyorsunuz. Buraya tıklayarak oyunun ön kaydını yapabilirsiniz.

:: Ön kayıt yaptırdınız mı?

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Battlefield 1: Apocalypse
Battlefield 1: Apocalypse için yeni görseller yayımlandı