Destiny Connect

JPRG, Destiny Connect için Yeni bir Fragman Yayınlandı

Last updated:

Destiny Connect oyunu için detaylı fragman, yapımcıları; Nippon Ichi Software, tarafından yayımlandı. uzun zamandır üstünde çalıştıkları oyuna ait, Kısa süre önce yayınlanan fragman hem oyunun öyküsüne hem de oyundaki karakterler hakkında detaylı bir bilgi veriyor. Destiny Connect oyununda Baş karakter olan Sherry’in annesiyle birlikte Clockney’in yeni milenyum festivaline giderken yolda robotların ortaya çıkmasıyla birlikte akan zaman duruyor. Ortaya değişik modellerde robotlar çıkıyor. Sherry, arkadaşı Pegleo ve Isaac, Timeney kasabasını bulundukları durumdan kurtarmak için zamanda yolculuklar yapmaya başlıyorlar.

İçerikte, Sherry’nin anne ve babasının genç görünmesiyle birlikte geleceğe ve geçmişe geri dönüş olduğu görülüyor. İnsan benzeri ruhlara sahip robotlar da oyunun temalarından biri olacak. Fragmanın ikinci kısmına geldiğimizde ise bazı savaşlar gösteriliyor.

İlerleyen zamanda ise Sherry bir silah kullanıyor ve Isaac onu başka bir silaha dönüştürüyor. İçinde nostaljik anların, günümüzden kesitlerin bulunduğu oyunda sahte nostalji de var. Destiny Connect diğer oyunlardan farklı konusu ve temasıyla şimdiden olumlu yorumlar almaya başladı. Umarım ilerleyen zamanlarda oluşturduğu bu ilginç ve farklı havasını bozmadan devam eder. Destiny Connect oyunu 14 Mart tarihinde PS4 ve Nintendo Switch platformlar için Japonya’da yayınlanacak. Şirket henüz oyunun dünya çapında ne zaman yayınlanacağı hakkında bilgi vermedi. Aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
GTA: Vice City’deki bölgelerin gerçek halleri