Judgment

Judgment artık daha fazla dil seçeneklerini içerecek

İngilizce ve Japonca VO seçeneklerinin yanı sıra, yaklaşmakta olan Judgment ayrıca çeşitli yerelleştirilmiş alt yazı seçenekleri de bulunacak. Yakuza serisinin yapımcılarının söylemine göre Judgment, sadece oyunu benzersiz bir Japon tarzı gizem oyunu haline getirmekle kalmıyor, aynı zamanda kendi ilginç kıvrımlarını ve dönüşlerini de getiriyor. Neyse ki, bu yılın ilerleyen günlerinde oyunu dört gözle bekleyecekler, yerelleştirme açısından oyunun tadını çıkarmak istedikleri için birçok seçeneğe sahip olacaklar.

SEGA Europe, Judgment’in bu yılın sonunda dünya çapında yayınlanmasıyla birlikte çeşitli altyazı seçeneklerine sahip olacağını ve oyunun İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde tamamen yerelleştirilmiş altyazı seçeneklerini içereceğini açıkladı. Seslendirmeler için ise sadece İngilizce ve Japonca seçenekleri bulunacak.

Judgment

Judgment artık daha fazla dil seçeneklerini içerecek

Judgment, ilk olarak  Sony‘in Yakuza serisi (başlangıçta “Project Judge” / ”Judge Eyes” adı altında) yaptığı konferansta oyun ilk defa TGS 2019’da açıklandı ve en son geçtiğimiz Aralık ayında yapılan Kinda Funny Games‘de Batı kesimi için onaylandı.

Oyun, Batı’ya Japonya’da yayınlanmasından çok daha geç gelse de, en azından içerik devam ettiği sürece, Batı’daki Judgment sürümünün bu yılki orijinal Japon sürümünden büyük bir değişiklik görmeyeceği garanti edildi. Judgment Japonya’da PlayStation 4 platformu için yayımlandı, bu yıl içerisinde de dünya çapında yayımlanması bekleniliyor. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Nintendo Labo Robot Kiti şu an da %7 indirimli!