Jump Force

Jump Force oyununun açık Betası gelecek hafta sonu başlayacak

Last updated:

Bandai Namco, 18 Ocak tarihinden 20 Ocak tarihine kadar sürecek olan Jump Force açık betasını önümüzde ki hafta sonu çıkarmayı planlıyor.
Jump Force, gelecek ay sonunda piyasaya sürülecek, ancak öncesinde Bandai Namco Entertainment, herkese oyunu kendileri için deneme şansı verecek.

Bugün Bandai Namco tarafından açıklanan Jump Force açık betası, 18 Ocak Cuma günü başlayacak ve 20 Ocak Pazar gününe kadar sürecek olan bir deneme sürümü olacak. Açık Beta, Cuma günü 07: 00’de başlayan 3 saatlik pencerelerde kullanıma sunulacak. Saat 10:00 sularına kadar ve sonrasında  gece saat 12:00’ye kadar sürecek. Cumartesi günü 11:00 ile 14:00 saatleri arasında, Pazar günü ise 3:00-18:00 saatleri arasında sürecek.

Toplamda, Jump Force oyunundan 17 farklı karakter bu betada oynanabilecek ve Goku, Luffy, Kenshiro, Vegeta ve Naruto gibi karakterleri içerecek. Aynı zamanda oynanacak beş farklı aşama olacak. Bu beta sürümünün yalnızca Xbox One ve PS4 platformları için planlandığını, bilgisayar kullanıcılarının maalesef bu sefer oynayamayacağını belirtmekte fayda var.

Yine de, eğer bir PC oyuncusuysanız ve hemen oynamak istiyorsanız korkmayın, çünkü oyunun tamamı yakında bitecek. Oyunun 15 Şubat tarihinde PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Daha Fazla İçerik
Metroidvania Skytorn
Noel Berry, Metroidvania Skytorn projesini iptal ettiklerini duyurdu