Jump Force

Jump Force oyununa ait ekran görüntülerini yayımlandı

Bandai Namco, Jump Force oyununda Boruto Uzumaki’nin ilk ekran görüntülerini yayımladı. Son zamanlarda Shonen Jump’da Kakashi, Gaara, Kaguya ve Boruto hakkında açıklama yapılmıştı.

Oyun Hakkında biraz bilgi vermek gerekirse bu oyun, Spike Chunsoft firması tarafından geliştirilen ve Bandai Namco firması tarafından yayımlanacak olan, dövüş temasını ele alan ve oyunculara dövüş deneyimini en üst noktasına kadar yaşatan, kendi belirlediğiniz karakterler ile kendi dövüş stilinizi birleştirip rakibinizi alt edebildiğiniz bir dövüş oyunu.

Boruto, Boruto’dan Naruto Gelecek Nesiller’den yola çıkıyor. Naruto’nun bitiminden sonra yer alan dizi: Shippuden ve Naruto’nun oğlunu canlandırıyor. Boruto, kesinlikle Jump Force için sağlam bir seçimdir.

Geçen günlerde oyun ile ilgili yazdığımız haberlerde, bazı ön sipariş bonuslarını sergileyen yeni fragmanların ortaya  çıktığını sizlere aktarmıştık. Oyun hakkında fazla bilgi sahibi olmak isteyenler bu oyunla ilgili yazmış olduğumuz başka haberleri okuyabilirler.

Jump Force, anime ve manga dünyasının en büyük kahramanlarını ve kötü adamlarını bir all-out kavgası için bir araya getiriyor.

Oyun 15 Şubat tarihinde PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak, eğer siz de oyunun ön siparişini vermek istiyorsanız oyunu Amazon üzerinden satın alabilirsiniz!

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Dungeons 3 komedi tanıtım orijinal fragmanı yayımlandı