Jump Force

Jump Force için ön sipariş bonuslarını gösteren yeni fragmanlar yayımlandı

Bandai Namco, Jump Force oyunun ön sipariş bonuslarını sergileyen bazı yeni fragmanlar yayımladı.

Ön Sipariş edilen Jump Force, size kendi Shonen Jump kahramanınıza ekleyebileceğiniz bir parça eşya verecektir. Ek olarak, oyunun ana dünyasında seyahat edebileceğiniz eşsiz bir araç edineceksiniz. Bu ögelerin tümü büyük üç Shonen Jump mangaya dayanacak; Naruto, One Piece ve Dragon Ball Z.

 

Naruto merkezli ürün 4. Hokage, Minato Namikaze a.k.a Naruto’nun babası tarafından giyilen bir pelerin. Ek olarak, One Piece hayranları bir korsan örtüsüne de erişebilecek. Son olarak Frieza’nın ordusuna dayanan bazı zırhlar, her gün bir alıcıya verilecek.

Jump Force, 15 Şubat tarihinde batıda PS4, Xbox One ve PC platformlarında piyasaya sürülecek. Yapımcılar oyunu hala Nintendo Switch platformlarında yayımlamamaya kararlı.

Microsoft Store tarafından sızdırılan bilgiye göre oyun 18 Ocak tarihinde beta sürecine girecek ve 20 Ocak tarihinde beta süreci sona erecek.

Aşağıdan fragmanları izleyebilirsiniz.

 

 

 

Dediğimiz gibi firma Jump Force yapımını Nintendo Switch platformuna sürmemekte kararlı, umarız ki attıkları bu adım ileride firmaya negatif bir etki olarak geri dönmez. Oyun hakkında tüm yenlikleri firmanın resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz bkz; Bandai Namco

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
The Walking Dead: The Final Season
The Walking Dead: The Final Season hakkında yeni detaylar açıklandı