Just Cause 4

Just Cause 4 oyununa sonunda yeni yama geldi

Last updated:

Geliştiricileri Avalanche Studios olan ve ilk olarak 4 Aralık 2018 tarihinde piyasaya sürülen Just Cause 4, Aksiyon oyunları arasında yer alan efsanevi oyunlardan birisidir. Oyun şu an PlayStation 4, Xbox One, Windows gibi platformlarda oynanabiliyor.

Oyun aslında fizik kargaşası için eğlenceli bir oyun, fakat rastgele çökmeler ve doku pop-in’ leri dahil olmak üzere çok fazla performans sorunları yüzünden Steam üzerinde çoğunlukla olumsuz yorumlar aldı.

Just Cause 4 oyununa sonunda yeni yama geldi

14.12.2018 tarihinde yani bu haber yayınlandıktan 2 gün öncesinde Avalanche Studios ve Square Enix, oyunun en kötü sorunlarını çözecek olan bir yama yayınladı. Oyuncular daha fazla performans güncellemesinin yolda olduğunu ümit ediyor.

PC platformu için olan versiyonunda oyun çökmelerini durdurmak için doku eşlenmesi ve doku haritalaması sorunlarını durdurabilen iyileştirilmiş bir yama yayınladı. Ayrıca yama, hareket tuşlarını yeniden hareket ettirme ve fare hassasiyetinin aralığını artırarak kontrol seçeneklerini genişletti.

Uçarken klavye tuşlarını sabitlemeyi ve bir fare-klavye ile oynayanlar için menü gezinme sorunları önlemeyi amaçladılar. Geliştiricileri, oyuncuların diğer hatalarla ilgili gelişmeleri en kısa zamanda getireceğini söz verdi.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Bu oyunu Steam üzerinden satın almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Metal Gear Survive çıkış tarihi duyuruldu