Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III, Xbox One dosya boyutu 35 GB’a yakın olacak

Kingdom Hearts III için, nihayet önümüzdeki ay (ne tuhaf bir cümle) nedeniyle birlikte son derece merakla beklenen üçüncü bölüm hakkında son detaylar nihayet ortaya çıkıyor.

Son olarak oyun hakkında toparlayabileceğimiz en güncel bilgilerden biri, en azından Xbox One platformunda dosya boyutuna göre. Microsoft’un resmi web sitesinin resmi Japonca sürümünde, Kingdom Hearts III‘ün listesi kısa süre önce yayına girdi ve onunla birlikte, büyük olasılıkla dosya boyutunun ayrıntıları açıklandı. Listeye göre, Kingdom Hearts III sabit diskinizde 35,76 GB yer kaplayacak. Yine de, oyunun kullanılabileceği diğer platform olan PS4’te oyunun boyutunu bilmiyor olsak da, Xbox One ile boyutu yakın oalcaktır. Konsol dosyası boyutları genellikle birbirinden çok farklı değildir. Bu nedenle, PS4’te oyunun alacağı alan miktarı aynı olmasa bile, büyük olasılıkla yakın olduğundan emin olabilirsiniz.

Oyunun, PS4 ve Xbox One için 29 Ocak’ta lansmanı yapılacak. Önceden sipariş vermediyseniz ve bunu yapmak istiyorsanız, şu anda Amazon’dan ön sipariş verebilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Killing Floor 2 ve Rising Storm 2: Vietnam bir süre ücretsiz
Killing Floor 2 ve Rising Storm 2: Vietnam bir süre ücretsiz
%d blogcu bunu beğendi: