Nicalis, 24 Ekim’de arcade tarzı korku oyunlarından Knight Terrors’u geliştiren FreakZone Games’i Nintendo Switch’e getireceklerini açıkladı.

Knight Terrors oyuncuları “The Knight” olarak bilinen bir zırh takımının rolünü üstlenirler. Oyun sırasında “Knight” yaklaşan düşmanları ele geçirmek için kılıcıyla savaşa girer. Buna ek olarak, kan lekeli kanatlarla donatılmış olup, kanattan uçurmaya ve yol boyunca ani yükselişlerde bile ilerleme imkanı tanır.

Oyunun çıkması ile birlikte Steam’de Middle-earth: Shadow of War için Steam Aile Paylaşımı olmayacak.

İLGİLİ YAZI

Oyun, oyuncuların her yaklaşmakta olan düşmanı yok etmesini gerektiren oldukça zorlu mücadelere yer veriyor. Bu zorlu mücadelede eğer oyuncu üç kez vurulursa oyunu kaybediyor. Oyun, bildiğimiz piksel grafikler içeriyor. Oyun boyunca oyuncular tekrar çalma oranını yüksek tutmak ve oyunu daha da ilerletmek için güç açma ve kilit açma modları kazanıyorlar. Oyunun Nintendo Switch’e gelmesi şerefine bir duyuru videosu yayımlandı. Yayımlanan bu fragmandan oyunu çok daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Daha fazla uzatmadan işte yayımlanan o fragman;

 

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

mm

Abdullah KESKİN

2004 yılından bu yana oyunlarla ve teknolojiyle yakından ilgili olan Abdullah Keskin, 2011 yılından bu yana çeşitli projelerde yer almıştır. Şimdi ise oyun serüvenine Oyunpat'ta devam ediyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.