Knockout City ilk 10 gün ücretsiz olacak

Oyun, 10 günlük deneme sürümünden sonra Game Pass'ten oynanabilecek.

EA Games sözünü yerine getiriyor ve Knockout City‘yi ilk on gün boyunca tüm platformlarda oynaması ücretsiz hale getiriyor.

EA, bu ayın sonlarında birden fazla platforma gelen Knockout City’nin ilk on gün boyunca ücretsiz oynanabileceğini açıkladı. Oyunun deneme sürümü, oyun hakkında fikir edinmeniz konusunda size yardımcı olacaktır.

Knockout City

Çok oyunculu oyunlara geri dönüş yapan EA, yeni oyunu aracılığıyla pazarın henüz keşfedilmemiş bir köşesinde yeni deneyimler kazandıklarına inanıyor. The Dodgeball’dan ilham alan oyun bu ayın sonlarında birden fazla platforma geliyor ve EA, oyunu sınırlı bir süreliğine ücretsiz oynamaya yönelik sözünü tutuyor.

Knockout City deneme sürümü ne zaman başlayacak?

Oyun, 21 Mayıs 2021 saat 15.00’dan 30 Mayıs 2021 saat 15.00’a kadar ücretsiz olacak. Bu, oyuna sahip olmanız ya da Game Pass’e sahip olup olmadığınıza bakılmaksızın herkes için geçerli olacak.

Ayrıca daha önce Knockout City’nin çıktığı günden itibaren Xbox Game Pass’e geleceği de duyurulmuştu. On günlük deneme sürümünden sonra Game Pass’ten oyunu oynayabileceksiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz EA Games’in yeni oynunun on günlük deneme sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
E3 Games Showcase
Xbox ve Bethesda, E3 Games Showcase’de buluşuyor