The Last of Us 2

Naughty Dog, The Last of Us 2 için yeni bir açıklamada bulundu

Last updated:

The Last of Us 2 oyununun geliştiricisi Naughty Dogg,  Instagram platformunda yayımladığı yeni bir yazı ile, oyunun asistan yazarı Halley Gross’un oyun içinde bir karakter olarak bulunacağını duyurdu!

Merakla beklenen oyunlardan biri olan The Last of Us 2 oyununun yapımcılarından gelen bu açıklama oyunda yeni bir karakterin olacağını dolaylı yoldan bizlere anlatıyor, ancak bunların dışında bu yeni karakterin nasıl biri olacağı, ana karakterlerimize dost mu düşman mı olacağı veya bu karakterin hikayede ki rolünün ne olacağı konusunda bir açıklama yapılmadı.

Aynı zamanda zaten biliyorduk ki, Naughty Dogg firması oyunun 2019 yılı içerisinde yayımlanabileceğini duyurmuştu, ancak acaba bu yeni karakterin oyuna eklenmesi bu yayımlanma tarihini erteleyecek mi? Bu konuda halen bir açıklama yapılmadı ki, her halükarda zaten elimizde oyunun yayımlanmasına ilişkin kesin bir tarih yoktu.

The Last of Us 2

Ancak biliyoruz ki, E3 2018’de oyundan küçük bir tanıtım yapılmıştı, E3 konferansından sonra bu tarihe kadar oyundan küçük çaplı detaylar paylaşılmıştı, gerek videolar gerek temalar olsun, sosyal medya ortamında yayımlanmaya başlanmıştı ki, Umarız bu sene ki Gamescom gibi çeşitli etkinliklerde oyunun yayımlanma tarihine ilişkin veyahut oyun hakkında ufak çaplı anlatımlar, hatta bir adet gameplay videosu bile görmek, biz oyuncuları cidden mutlu eder.

Bunların dışında The Last of Us 2 oyununun PS5’te yayımlanacağı gibi ortada bir çok iddia dolaşıyor, ancak kesin bir bilgi vermek gerekirse oyun hakkında diyebileceğimiz tek şey oyun sadece PlayStation platformlarında yayımlanacak, bu açıklamalara dayanırsak PS4 platformu bizlere daha yakın bir seçenek olarak görünüyor. Umarız kısa süre içerisinde daha detaylı açıklamalar duyabiliriz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla İçerik
2017 yılının en iyi PlayStation oyunları belirlendi!