LawBreakers Steam’de ücretsiz oldu

LawBreakers’ı ücretsiz almayı unutmayın!

Bu haftasonu denemek için yeni bir şeyler arayan PC oyuncularının yeni bir ücretsiz şeçeneği var. Boss Key‘in fps çok oyunculu nişancı oyunu olan LawBreakers, kısa süre için ücretsiz.

Önceki haberimizde belirttiğimiz gibi LawBreakers, sınırlı bir süre Steam’de ücretsiz olarak indirilebilir ve oynanabilir. Ücretsiz deneme bütün hafta sonu boyunca oynanabilir ve 2 Ekim’de saat 20.00’da sona erecektir. Bu hafta sonu oynayan herkes bir hediye alacak. 50 maç oynayan kullanıcılar oyunun bir kopyasını kazanmaya uygun olurken, aynı işlemi yapan mevcut oyuncular “Stash Drops” kazanma şansına sahip olacaklar. Buradan hediye ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

LawBreakers‘ı satın almadıysanız, oyunun standart sürümünü Steam’den 52 ₺’ye,  karakter ve silah görünümleri gibi özel DLC öğelerini içeren Deadzo Deluxe sürümü 4 Ekim tarihine kadar 66 ₺‘ye satın alabilirsiniz.

Ücretsiz deneme yanlızca PC’de mevcut olsa da Playstation 4 sahipleri, 3 Ekim’e kadar indirimle LawBreakers‘ı satın alma şansına sahipler.

Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!” haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca RPG hayranları için de bir müjdemiz var. Skyrim’e hayatta kalma modu ekleneceği açıklandı. “The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!” yazımızdan ilgili detayları öğrenebilirsiniz.
Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Mario Kart Tour
Mario Kart Tour oyunun çıkış tarihi 2019’un Yazına ertelendi
%d blogcu bunu beğendi: