Left Alive için yeni bir oynanış videosu yayımlandı

Last updated:

Left Alive, Square Enix tarafından geliştirilen ve yayıncılığı yapılan bir nişancı oyunudur. PlayStation 4 ve Microsoft Windows olmak üzere toplamda 2 farklı platformda oynanılabilir durumda olacak olan Left Alive adlı oyunun 2019’da yani bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şimdiyse oyun hakkında dikkat çeken şey, geliştirici firmanın oyun için 14 dakikalık bir oynanış videosu yayımlaması.

Left Alive için yeni bir oynanış videosu yayımlandı
Left Alive için yeni bir oynanış videosu yayımlandı

Left Alive için yeni bir oynanış videosu yayımlandı

Oynanış videosu toplamda 14 dakika sürüyor. İlk başta gergin bir atmosfer hakim oyuna. Tehlike çok fazla ve gardiyanlar dört bir yanı sarmış durumda devriye geziyorlar. Oyundaki karakter Leonid, bu gardiyanları atlatmak zorunda ancak sıkıntı şudur ki yeterli atış gücüne sahip değil. Bu durumda da gizlilikle ilerlememiz gerekiyor. İşte bu anda da oyunun gizlilik konusunda büyük bir çaba harcadığını görüyoruz. Ancak burada da şöyle bir soru çıkıyor ortaya: Hep gizli gitmek zorunda mıyız, silahlar ile meydanlarda yargı dağıtamayacak mıyız? Bu sorunun cevabıysa hâlen netleşmiş değil.

Leonid biraz daha ilerledikten sonra bir ara sahne devreye giriyor. Bundan sonrasını ise anlatmak yerine sizlere bırakıyoruz. Oynanış videosu aşağıdadır. İzleyin ve görüşlerinizi paylaşın, beklemedeyiz! Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın! Ayrıca oyunun resmi sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Dr. Mario World bu yaz çıkış yapabilir!
Dr. Mario World bu yaz Android ve iOS için çıkış yapabilir