Left Alive

Left Alive oyunu için Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Last updated:

Left Alive oyunun proje yöneticisi ve direktörü, oyun hakkında yapılan yenilikleri ve özelliklerini içeren birtakım yeni bilgiler verdiler.

Uzun bir zamandır çıkış tarihi verilmeyen oyunun 5 Mart 2019 tarihinde piyasaya çıkacağını açıkladılar. Oyun için yeni bir fragman yayınlandı ve oyunun tarzı, stratejisi tamamıyla gün yüzüne çıktı.

Fragmana baktığımızda ise hem karakterlerin hem de ortamın yeni bir tarz ile geri döndüğünü görebiliyoruz. Aralarında kadın karakterin de bulunduğu toplam üç karakter var. Ayrıca yapımcılar, üç karakterin arasında bir güç farkı olmadığını sadece karakterlerin kullandığı ekipmanlar arasında farklılıklar yapıldığı belirtildi. Sıkça çatışmaların yaşandığı karanlık bir atmosferin bize eşlik edeceği, Left Alive oyununun stratejinin iyi yapılması durumunda oyunun ilerleyen bölümünü de etkilediğini biliniyor. yani kısaca Left Alive oyununun nasıl şekilleneceğini siz belirliyorsunuz diyebiliriz.

Left Alive

Ayırca bazı haritalarda bulunan renklerin ne anlama geldiğini açıkladılar, bunlardan bahsetmek gerekirse kırmızı renge sahip bölge tehlikeli, turuncu bölgelerde ise düşmanın bulunduğunun fakat tehlike olmadığının, mavi renginin olduğu bölgelerin ise güvenli olduğu açıklandı.

Oyun hala genel anlamıyla heyecanını koruyor. 28 Şubatta Japonya’da satışa konulduktan sonra 5 Mart 2019 tarihinde ise PC ve PS 4 platformlarında yayımlanacak. Diğer platformlarda da yayınlanmasını düşüneceklerini söyleyen yönetmen Amazon‘dan ön sipariş verilebileceğini belirtti. Left Alive oyununun fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Anthem
Anthem’in PC kontrolleri haftaya tekrardan güncellenecek