Life is Strange 2 Bölüm 2, Ocak ayında geliyor

Life is Strange‘in ilk bölümü Eylül sonu gibi ortaya çıkmıştı. Beş bölümlük maceranın temposuna dayanarak, ikinci bölümü beklemeye başladık. Bundan dolayıda oyunun geliştirici olan Dontnod Entertainment oyunun ikinci bölümü ile ilgili açıklamaları şu şekilde “Oyuncularımızın hak ettiği kalitede ve duygusallık da olacak.” yaptı.

Sözlerinin devamında oyunun 2019’un Ocak ayında piyasaya sürüleceğini açıkladı ve Aralık ayında Bölüm 2 için daha fazla bilgi vereceklerini sözlerine ekledi. Ayrıca daha fazla bilgi vermek için heyecanlandıklarını, Sean ve Daniel’in neyin peşinde olduğu hakkında bilgiler vermek için sabırsızlandıklarını da söylemekten çekinmedi.

Life is Strange 2, evlerinden kaçmaya zorlanan ve doğaüstü bir gücün aniden ortaya çıkmasıyla uğraşan Sean ve Daniel Diaz kardeşlerin maceralarını içeriyor. Life is Strange 2, oyuncuları duygusal açıdan olumlu yönde etkilediğini birçok yorumcu tarafından belirtiliyor. Sizde duygusal ve macera konulu bir oyun arıyorsanız bu Life is Strange tam size göre.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Amerika ve Avrupa’da geçen ay en çok satılan PSN oyunları