Life is Strange 2

Life is Strange 2: 2. Bölüm için yeni bir fragman geldi

Last updated:

Geliştiricisi Dontnod Entertainment olan ve bir tür macera oyunu olan Life is Strange 2: 2. Bölüm için yeni bir fragman geldi. Square Enix, Life is Strange kanalına oyunun yeni bir fragmanını yayınladı.

Fragman, Sean ve Daniel için önlerindeki yolu gösteriyor. Life is Strange 2 ilk bölümünün sonunda Sean ve Daniel ile en son ayrıldığımız zaman kardeşler telefon görüşmesi yaptıktan sonra Seattle‘daki evlerinden uzakta olan yoldaydı.

Yeni gelen fragmanı izlediğimizde Sean ve Daniels‘ın yolculuğu çok daha yoğun, duygusal ve garip bir şekilde devam edeceğini görebiliriz.

Bu sefer, Sean ve Daniel‘in kışa girerken yolculuğa çıktıklarında göründüğünü, ikisi de Beaver Creek kasabasında yürürken kendilerini bekleyen tehlikelerden sıyrılmaya çalıştıklarını gösteriyor.

Fragman, The Awesome Adventures of Captain Spirit’in olaylarına benzeyen, geçen yıl çıkan bölüme bağlı bazı yeni hikaye öğelerini görebileceğimizi belirten bir bakış içeriyor.

Life is Strange 2‘nin 2. bölümü Xbox One ve PC platformları için 25 Ocak 2019 tarihinde yani 2 gün sonra piyasaya sürülecek.

Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın. Fragmanı izlemek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Arma 3
Arma 3 kısa bir süre için ücretsiz