London Detective Mysteria, PS Vita için çıkış tarihi açıklandı

Last updated:

London Detective Mysteria adlı yeni çıkacak olan yapımın PS için çıkış tarihi, 18 Aralık olarak belirlendi, oyun 18 Aralık tarihinde PlayStation Vita’da sahalara inecek.
London Detective Mysteria, 18 Aralık’ta PlayStation Vita için, oyuncuların görsel anlamda zevk alacağını düşündüğümüz ücretsiz bir demoyla çıkış yapacak.

London Detective Mysteria

London Detective Mysteria, Eikokı Tantei Mystreia’nın batı sürümü diyebiliriz. XSEED tarafından yayınlanan The Crown, bu yılın başlarında Anime Expo’dan önce PC ve PlayStation Vita için duyuruldu. Bugün XSEED, Londra Detective Mysteria’nın PlayStation Vita versiyonunun 18 Aralık’ta Kuzey Amerika ve Avrupa’da yayımlanacağını belirtmeyi de unutmadı.

Lansmanında, London Detective Mysteria sadece 159,04 TL karşılığında dijital olarak satın alıma sunulacağı açıklandı. Sony’nin bu yıl boyunca PS Vita için üretime son vermeyi planlandığı düşünüldüğünde oyunun pek ilgi duymayacağı düşünülüyor. Fakat yine de denemekte fayda var sonuçta ilk başlarda hiçbir şekilde ilgi almayan çoğu yapım 2. oyunlarıyla ün kazanabiliyorlar, 2019 yılı oyun piyasası açısından çok verimli geçecek denebilir. Ancak bize kalırsa bu oyun anime severler dışında başka bir kitle çekemeyecek gibi duruyor.

Daha Fazla İçerik
Call of Duty: Black Ops 4
Call of Duty: Black Ops 4 oyununun yeni çıkacak olan oyun modu belli oldu