Lost Sphear için yeni bir hikaye videosu yayımlandı

Square Enix ve Tokyo RPG Factory, tarafından geliştirilen ve 2018 yılının sonlarına doğru gelecek olan Lost Sphear için harika bir hikaye videosu yayımlandı!

Tokyo RPG Factory‘nin  Lost Sphear‘ı 2018 yılına kadar piyasaya sürülmeyeceği biliniyordu. Fakat bugün Square Enix, oyunun gizemli dünyasını ve onun içindeki karakter rolünü sergileyen yepyeni bir fragmanı yayımladı.

Bu haberimizin hemen sonundaki videoda oyunun ana karakteri olan Kanata ve anıları dünyaya geri kazandırma becerisi hakkında bazı ayrıntılar görüyoruz. Bu dünyada unutulan unsurların “kaybolmuş” hale geldiğini ve ortadan kaybolduğu boş alan bıraktıklarını öğrendik. Yayımlanan bu fragman ayın dünyayı yarattığını söyleyen efsaneyi ortaya koyarak sonlanıyor.

Lost Sphear‘ın  PlayStation 4, PC ve Nintendo Switch için 23 Ocak 2018‘de piyasaya çıkması bekleniyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi için geliştiricinin resmi web sitesini ziyaret etmeniz önerilir. Elimizdeki bilgiler kısıtlı diyebiliriz. Her neyse, işte yayımlanan o hikaye videosu;

 

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

Daha Fazla İçerik
Sea of Thieves
Sea of Thieves’in sistem gereksinimleri açıklandı