Mount and Blade 2: Bannerlord

Mount and Blade 2: Bannerlord suç ve ceza sistemi açıklandı

Mount and Blade 2: Bannerlord oyununun geliştiricisi olan TaleWorlds Entertainment, oyunun suç ve ceza sistemini ayrıntılı bir şekilde açıkladı. Muhafızlara rüşvet vermeyi, suçlamaları düşürmek gibi işlemlerde başarısız olursanız cellatı ziyaret etmeniz gerekiyor.

İşlediğiniz her suç, o bölgeye özgü bir suç derecelendirmesine katkıda bulunacaktır. Bir suçun derecesi, ciddiyetine bağlıdır ve insanlar şu anki derecelendirmenize göre tepki verir. (Mal kaçakçılığı sizi ticari karavan öldürmekten daha az belaya sokar.)

Mount and Blade 2: Bannerlord suç ve ceza sistemi nasıl olacak?

Genel olarak, genel puanınız hafif, orta veya ciddi parantez içine düşecek. Hafif suçlular büyük oranda yalnız bırakılacak. Çoğu zaman, bir para cezası ödeyerek sicilinizi temizleyebilirsiniz  ancak bazen bu yeterli olamayabilir ve adli bir uygulayıcıya sürüklenirsiniz.

Ancak, kanun için de alternatif yollar var. Genelde yasaklanacağınız yerleşimlere girmek için gardiyanlara rüşvet verebilirsiniz ya da kılık değiştirip gizlice girebilirsiniz. Mount and Blade 2: Bannerlord yakında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinden oynanabilecek. Oyunun henüz ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında bir bilgimiz yok. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
Human: Fall Flat
Human: Fall Flat oyununa Dark DLC’si ekleniyor