Mechwarrior 5: Mercenaries oynanış videosu yayımlandı

Last updated:

İlk olarak 1989 yılında Activision tarafından piyasaya sürülen Mechwarrior 1 oyununun ardından, Mechwarrior oldukça etkileyici bir seri olmuştu. Activision günlerinde büyük bir Mechwarrior hayranlığı vardı. Şimdi ise bu serinin en yeni oyunu olacak Mechwarrior 5: Mercenaries için 10 dakikalık bir oynanış videosunun Polygon tarafından yayınlanması serinin hayranlarına nostaljik anlar yaşattı diyebiliriz.

Mechwarrior serisinin en yeni oyunu: Mechwarrior 5: Mercenaries!

20 yaşındaki bir oyun için çok yeni, şaşırtıcı özellikler pek beklememek gerek açıkçası. Oyunun stili neredeyse yıllardır aynı: Uzaktaki bir çölün ortasında bir araya getirilmiş engebeli, etkileşimsiz binaları basıyor, bombalıyoruz. Yayımlanan bu 10 dakikalık videoda da bahsettiğimiz üzere çölün ortasındaki bir binayı bombalıyoruz. Tabikide bombaladığımız şeyler binalarla sınırlı kalmıyor.

Tabikide gelişen teknoloji ile birlikte oyun 20 yıl içerisinde bir hayli gelişti. Serinin bir önceki oyununa göre oyunun grafikleri oldukça canlı ve gerçekçi. Ancak oynanış videosundaki grafikleri diğer oyunlarla karşılaştıracak olursak, oyunun grafikleri biraz geride gibi.

Mechwarrior 5, 2018 yılının sonuna kadar ne yazıktır ki piyasaya sürülmeyecek.  Ancak 9 Aralık’ta Vancouver, BC‘de gerçekleşecek olan MechCon‘da oyunun oynanabilir bir demo sürümü yayınlanacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Assassin's Creed Chronicles: China ücretsiz!
Assassin’s Creed Chronicles: China sınırlı bir süre için ücretsiz!