Metal Gear Survive ekran görüntüleri yayımlandı

Önümüzdeki senenin başlarında çıkacak olan Metal Gear Survive için yepyeni ekran görüntüleri Konami’nin resmi Twitter hesabı aracılığıyla paylaşıldı.

Metal Gear Survive için yepyeni ekran görüntüleri paylaşıldı!

Metal Gear Survive, orijinal Diamond Dogs paralı askerlerin hayatta kalanları, zombi saldırısına maruz kaldıkları paralel bir boyuta çekecek ve şimdi bu garip yeni dünyada hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalacakkar. Oyunu co-op modunda çalıştırmak için internet bağlantısı gerektiği biliniyor. Ancak oyunun sabit bir bağlantı gerekip gerektirmediği bilinmiyor.

İlk videoda hareketi ve kavga yeteneklerini gösteren bir Walker olduğunu görüyoruz. Walker’ın daha önce Metal Gear Solid V de görüldüğü gibi farklı işlevi olduğu açıktır. Hareket hızı artar ve yeni olarak sadece ateş etmeyi değil de, yakın dövüş muhaberesinde bir şeyleri tekmeleyebilir.

Ayrıca bazı Metal Gear Survive oyununu gösteren bir fragman merak üzerine sergilendi; Konami’nin tartışmalı zombi ve hayatta kalma oyununda tabanı güvende tutmak için yapabilceğiniz silah ve tuzakları gösterdi.        Oyun Xbox One, Playstation 4 ve PC için 22 Şubat 2018′de piyasaya sürülecek.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Red Dead Online
Red Dead Online için yeni mod söylentileri: Gun Rush, Team Gun Rush
%d blogcu bunu beğendi: