Metal Gear Survive, 20 Dolar fiyatının altına düştü

Last updated:

Metal Gear Survive‘ın piyasaya sürülmesi uzun sürmedi. Oyun Şubat ayı sonunda PS4, Xbox One ve PC üzerinde çıktı. Bir buçuk aydan daha az olmasına rağmen, oyun şu anda yarı fiyatından fazla olarak Amazon’da satışta bulunmakta. 16 $ gibi makul bir fiyata PlayStation 4‘te veya 18 $’a Xbox One‘ınıza satın alabilirsiniz. Diğer birçok perakendecinin hala 40 $’lık bir fiyat için sattığını unutmayın.

Metal Gear Survive

Metal Gear Survive bir Konami oyunudur, bir Kojima oyunu değildir. Dizinin yaratıcısı Hideo Kojima ve Konami’nin 2015’te yollarını ayırmasından sonra, hayranlar yine yeni bir Metal Gear oyunu görüp görmeyeceklerini merak ettiler. Görünüşe göre kısmet Şubat ayındaymış.

KISACA METAL GEAR SURVIVE’DAN BAHSEDELİM

Metal Gear Survive, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes olaylarından sonra gerçekleşiyor. Kendinizi çılgın zombi benzeri yaratıklar ile dolu sert bir sahte gerçeklikte bulmak için bir solucan deliğinden emilen Snake ordusunun bir üyesi olarak oynuyorsunuz. Burada, sağlık, açlık ve susuzluk, hayatta kalmak için kaynak arayışında bilinmeyen olaylara girerken karşılaştığınız durumlar sizin endişeleriniz oluyor.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
PlayerUnknown’s Battlegrounds mobil sürümü Çin’de onaylandı