Microsoft, Xbox One X stoğunu çoğaltmaya çalışıyor

Xbox One X’in piyasaya çıkmasıyla birlikte, birçok kişi ön sipariş durumunu ve kıtlık olup olmayacağını merak ediyor.

Greenberg, ön siparişlerin çok hızlı gelmeye devam ettiğini ve “inanılmaz hızda satıldığını” belirtti. Fransa da dahil olmak üzere birçok pazar beklentisi konsolun lansmanı öncesinde tamamen satıldı.

Microsoft, tatil mevsiminde olabildiğince çok firmayla imza atmaya çalışırken Greenberg, istenenden daha fazla talep olacağını tahmin ediyor. Tatil için bir Xbox One X almak isteyenlere ön sipariş vermelerini öneriyor.

Greenberg, bunun Xbox için “iyi bir yer” olduğunu belirtiyor ve insanlar oyun çizgisini, tüm gelişmiş oyunlara ve konsolun sunduğu ek güce sahip olabilecekler.

Stok durumunu derinlemesine inceleyerek perakendecilerin, Amazon‘un normalde hızlı bir şekilde satacakları çevrimiçi satışlara odaklandıklarını belirtti. Öte yandan, toplu pazar perakendecileri, konsol satışa sunulduğu günde stok almak için biraz geç kalıyor. Önceden siparişiniz yoksa, muhtemelen oraya girmelisiniz. Microsoft oyuncuların bu perakendecilere uyum sağlamasını bekliyor ve çoğu durumda geceleri açık olacaklar.

Xbox One X7 Kasım 2017‘de dünya çapında satılacak olan Xbox One X Türkiyede 2,699TL fiyatıyla ön sipariş verebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds 4K görüntüleri yayımlandı. Detaylar için “Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds için 4K görüntüler yayımlandıoyun haberimize göz atmayı unutmayın.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Rainbow Six Siege’e yeni haritalar ve operatörler geliyor