Middle-earth: Shadow of War, lansman fragmanının yayımlanmasıyla şuanda PC, PlayStation 4 ve Xbox One için oynanabilir durumda!

Amerikan geliştirme stüdyosu Monolith Productions, oldukça beklenen RPG başlıklı  Middle-earth: Shadow of War, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için resmen piyasaya sundu. Ayrıca Monolith Productions, oyunun piyasaya sunulmasının yanı sıra oyunun övgülerini sergileyen oyunun resmi sürümünü anmak için yepyeni bir lansman fragmanını yayımladı.

Yılların efsanesi, kimilerimizin okuldan kaçma sebebi, yılların eskitemediği oyun Counter Strike’ın en efsanevi haritası Dust 2 yeni görünümüne kavuşuyor. Özleyeceğiz seni eski Dust 2 haritası!

İLGİLİ YAZI

Middle-earth: Shadow of War, Monolith Productions tarafından geliştirilen ve Warner Bros Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir RPG oyunudur. Shadow of War serisinin devam oyunu olan Middle-earth: Shadow of War, The Hobbit ve The Lord of the Rings arasında elf Lord Celebrimbor’ın yolculuğuında eşlik eden Talion’un hikayesini sizlere yaşatıyor.

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız çok kısa bir süre içerisinde oyunun incelemesini yayımlayacağız. İncelemeden oyun hakkındaki tüm detayları ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Her neyse, işte yayımlanan o lansman fragmanı;

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

mm

Abdullah KESKİN

2004 yılından bu yana oyunlarla ve teknolojiyle yakından ilgili olan Abdullah Keskin, 2011 yılından bu yana çeşitli projelerde yer almıştır. Şimdi ise oyun serüvenine Oyunpat'ta devam ediyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.